Afro Samurai (XBOX 360)

Bazar Krabicová verze
Neohodnoceno
99 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Afro Samurai je špičková hra, která Vám zaručí nový, živý herní zážitek jako z filmu. Je poutavá, návyková a opravdu živá. Přidejte se k hlavnímu hrdinovi, který se snaží pomstít smrt svého otce, a vypořádat se se současným vlastníkem čelenky č. 1, protože kdo má na sobě čelenku č. 1, ovládne svět!

Ve hře Afro Samurai se snoubí tradiční japonská kultura s funky technologií a hip hopem - vše dohromady zaručuje svěží interaktivní zážitek. Hit animovaných televizních seriálů tak skutečně ožívá!

Unparalleled Star Power - Afro Samurai a Ninja je namluven Samuelem L. Jacksonem, na hudební stránce se podílel RZA ze slavného Wu-Tang Clan a Chuy Gomez, slavný DJ a expert na hiphopové hudbu.

Dynamický pohyb postav - Afro Samurai může manipulovat úplně se vším ve svém okolí, volné prostředí je nádherně animované.

Příběh o pomstě - Afro Samurai využívá všechny klady původní série, přináší ale spoustu nového materiálu a prostředí, které ocení jak příznivci těchto her, tak i úplní nováčci.

Krev je krásná - neotřele grafické zpracování, stíny a textury dávají hře Afro Samurai skutečně jedinečný vzhled i atmosféru.

Styl a rytmus - inovativní systém, kde hudba ovlivňuje umělou inteligenci nepřátel a doslova tak udává tón celé hře.

Elegantní násilí - vyvážený poměr mezi stylovým bojem a akrobatickými kousky s možností rychle a dynamicky rozseknout a roztrhat nepřátele na kusy.