Novinky

Nový rande simulátor od někoho, od koho byste to fakt nečekali!

Mysleli jste si, že největším letošním překvapením je oznámení o Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise? Tak to pro vás máme možná ještě větší bombu! Na herní trh se totiž brzy dostane hra s názvem I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin' Good Dating Simulator. A jejím tvůrcem není nikdo jiný než slavný fastfoodový řetězec KFC!

41_1

„Stejní lidé, kteří pro vás připravují kuřecí kyblíky, vám nyní přináší světově první dating simulátor s Colonelem Sandersem.“ Tak takhle je tento bizarní produkt popsán na Streamu. Ocitnete se v kůži postavy, která studuje na kuchaře, a pokusíte se zlákat na rande svého spolužáka, mladého Colonela Sanderse.

Stanete se novým obchodním partnerem tohoto KFC magnáta? Nebo možná něco víc intimnějšího? „Během svého dobrodružství budete čelit zásadním život měnícím rozhodnutím, které ovlivní vaše šanci na přátelství či lásku. Ale pozor! Vaše volby budou mít skutečné dopady na pocity skutečných animovaných postav.“

41_2

I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin' Good Dating Simulator slibuje devět postav, které si skutečně zamilujete, tajný konec, tajné recepty, souboje kuchařů, bojové souboje, 11 bylinek a koření, Colonela Sanderse s možností pozvat ho na rande a mnohem, mnohem více. Pokud je tahle dialogová hra alespoň stejně zábavná jako její popisek, pak nás nejspíš čeká moře neuvěřitelné zábavy. Animace a celkový vzhled hry, aspoň podle toho, co je vidět v traileru, vypadá také docela rozkošně. A navíc se tam objeví i pes.

Přesné datum vydání hry zatím není stanoveno, ale KFC (je tohle opravdu možné???) slibuje, že to bude brzy.

 

Zdroj: https://www.gamespot.com/articles/kfc-is-making-a-colonel-sanders-dating-sim-game/1100-6469740/

Další z členů posádky Blizzardu opouští loď!

Herní vývojářská společnost Blizzard Entertainment patří k jedněm z nejznámějších a jejich hry k nejoblíbenějším. Stojí za hity jako World of Warcraft, Overwatch, Hearthstone, Diablo nebo Heroes of the Storm. Tento tým, který je věhlasný především nedodržováním oznámených datech vydání, opouští další významný člen.

Můžeme se těšit na nástupce Alien: Isolation?

Creative Assembly, vývojářské studio, které stojí za velmi oblíbenou FPS hororovou hrou Alien: Isolation, v současnosti pracuje na nové herní sérii. Co o ní zatím víme?

39-1-novinka-od-creative-assembly

Studio se zatím tváří dost tajemně, ale pár indícií o nové hře stejně máme. Jednou z nich je nová pracovní nabídka, kterou Creative Assembly zveřejnilo. Studio v ní hledá vedoucího designera pro práci na nové FPS. Zájem mají o někoho, kdo dokáže vést celý tvůrčí proces při vytváří zajímavých hratelných postav, které mají řadu neuvěřitelných myšlenek a provokujících specialit. Vypadá to, že Creative Assembly vyvíjí FPS hru s různými typy postav se specifickými schopnostmi a znalostmi, asi ve stylu Overwatch, Rainbow Six: Siege nebo Apex Legends.

Po novém vedoucím designérovi se také požaduje „široké pochopení zpeněžení, odměn a umělecké produkce‟ a k tomu navíc ochota poskytovat „poradenství v oblasti vizuálního designu a kosmetiky‟. I tyto požadavky svádí k domněnkám, že by se mohlo jednat o střílečku podobnou výše zmíněným. Všechny tři rysy „kosmetiky‟ jsou totiž vázány na nějakou formu mikrotransakcí. Z pracovní nabídky lze ještě vyčíst, že by se mělo jednat o taktickou střílečku, nic dalšího ale nové hře Creative Assembly nevypustilo.

 

39-2-novinka-od-creative-assembly

 

Vzhledem k tomu, že nové střílečky s hlavním hrdinou se už dlouho na herní scéně neobjevily, je dost nepravděpodobné, že by nová hra byla odkazem na souboje různých hrdinů. Daleko pravděpodobnější je, že Creative Assembly momentálně pracuje na hře, která využívá boje založené na hrdinech v žánru, který se doteď moc nedělal. Je to podobná situace, jako když Respawn inovoval hrdinské střílečky tím, že jejich mechaniku aplikoval na bitevní královskou hru.

 

Zdroj: https://www.gamespot.com/articles/alien-isolation-devs-next-game-could-be-a-hero-bas/1100-6468374/

Dlouho očekávaná hra Bloodstained je konečně venku!

Říká se, že démoni vylézají v noci, a to samé platí i o Miriam - zabijákovi démonů. Osobitý a proslulý Koji Igarashi, autor úspěšné hry Castlevania: Symphony of the Night, konečně vydal svou dlouho očekávanou novinku.

38-1-dlouho-ocekavana-hra-Bloodstained-je-konecne-venku


Hra Bloodstained: Ritual of the Night prodělala velkou generální opravu grafické stránky a fanouškům byla představena už na E3 2019. Přesto o ní v poslední době nebylo moc slyšet. Iga před nedávnem však zveřejnila trailer, na který se můžete podívat pod článkem. Z něj je jasné, že Ritual of the Night obdrží 13 kousků DLC obsahu. Trailer nás také provází skrze různorodé herní mechanismy, včetně bojů, doplňků, vyrábění, pózování a mnoho dalšího.

Zangetsu, hlavní hrdina Bloodstained: Curse of the Moon, který je znám především díky své kataně, je i v tomto dílu jednou ze tří hratelných postav. Retro styl spin-offu Curse of the Moon vydaného v roce 2018 je jedním z cílů. Objeví se zde navíc také Shovel Knight a snad bude i on patřit mezi další hratelné postavy.

 

38-2-dlouho-ocekavana-hra-Bloodstained-je-konecne-venku

Hra je velmi podobná Castlevanii, ale není to úplně to samé. Především jsou všechny souboje v 3D. Miriam má k dispozici celou škálu zbraní, od těch lehkých až po ty neuvěřitelně těžké. A grafika rozhodně také není k zahození. Hra Bloodstained: Ritual of the Night je dostupná pro PlayStation 4, Xbox One a PC a 25. června vyjde také verze pro Nintendo Switch.

 

Trailer ke hře Bloodstained: Ritual of the Night

 

Zdroj: https://www.gamespot.com/articles/oh-hey-the-long-awaited-bloodstained-is-finally-ou/1100-6467875/

Breakpoint – nové hry ze série Ghost Recon se dočkáme již tento podzim!

Ghost Recon je série vojenských taktických stříleček od Ubisoftu, ve kterých velíte fiktivní elitní skupině vojáků (Ghosts neboli Duchové) a bráníte svět před zloduchy. O tom, jak bude Ghost Recon: Breakpoint zhruba vypadat, si můžete obrázek udělat i díky oficiálnímu traileru, který najdete na konci článku.

Do oblíbené mobilní hry Pokemon Go přibudou nové doplňky

Před nedávnem se na webu věnovanému mobilní hře Pokemon Go objevil příspěvek odkrývající několik detailů o plánovaných doplňcích – Lucky Friends a pózy avatarů.

Kill la Kill: IF míří do Evropy!

Hra byla veřejnosti představena během Anime Expo 2018. Stručný, ale zároveň velmi působivý trailer ukazuje boj hlavního hrdiny série, Ryuko Matoiho, se záporákem Satsuki Kiryuinem. Vydavatel Arc System Works a vývojářská společnost APLUS o hře dlouho mlčeli, ale nedávno byl zveřejněn příspěvek na Twitteru, z kterého je jasné, že tato 3D bojovka míří do Evropy a bude k dispozici na Nintendo Switch, PC a PlayStation 4.

Captain Marvel vzdá hold své éře retro webem!

Deadpool je známý svým meta-humorem a vypadá to, že v marvelovském světě není jediný, kdo si ze sebe umí udělat pořádnou srandu. Web k novému filmu Captain Marvel vypadá totiž přesně tak, jako vypadaly úplně první internetové stránky vůbec. Kdo z vás si je pamatuje?

Máme pro vás výsledky udílení cen Steam Awards 2018!

Ceny Steam Awards jsou poctou nejen pro hry samotné, ale především pro jejich vývojáře. Jsou udíleny na základě hlasů samotných hráčů a udílejí se v tradičních kategoriích jako Nejlepší hra roku nebo Nejlepší VR hra roku, ale také v méně obvyklých kategoriích (S přáteli to jde lépe).

Do Pokémon Go přibudou 4 noví Pokémoni

Po příchodu Palkia do Raid Battles čekají fanoušky herních Pokémonů další nováčci. Niantic představil dávku nových příšer, které známe z TV série, Diamond a Pearl, s kterými se budeme moci potkávat ve svých mobilních telefonech. Kromě nich se můžeme těšit také na několik úplně nových a na baby Pokémony.