Novinky

Breakpoint – nové hry ze série Ghost Recon se dočkáme již tento podzim!

Ghost Recon je série vojenských taktických stříleček od Ubisoftu, ve kterých velíte fiktivní elitní skupině vojáků (Ghosts neboli Duchové) a bráníte svět před zloduchy. O tom, jak bude Ghost Recon: Breakpoint zhruba vypadat, si můžete obrázek udělat i díky oficiálnímu traileru, který najdete na konci článku.

Do oblíbené mobilní hry Pokemon Go přibudou nové doplňky

Před nedávnem se na webu věnovanému mobilní hře Pokemon Go objevil příspěvek odkrývající několik detailů o plánovaných doplňcích – Lucky Friends a pózy avatarů.

Kill la Kill: IF míří do Evropy!

Hra byla veřejnosti představena během Anime Expo 2018. Stručný, ale zároveň velmi působivý trailer ukazuje boj hlavního hrdiny série, Ryuko Matoiho, se záporákem Satsuki Kiryuinem. Vydavatel Arc System Works a vývojářská společnost APLUS o hře dlouho mlčeli, ale nedávno byl zveřejněn příspěvek na Twitteru, z kterého je jasné, že tato 3D bojovka míří do Evropy a bude k dispozici na Nintendo Switch, PC a PlayStation 4.

Captain Marvel vzdá hold své éře retro webem!

Deadpool je známý svým meta-humorem a vypadá to, že v marvelovském světě není jediný, kdo si ze sebe umí udělat pořádnou srandu. Web k novému filmu Captain Marvel vypadá totiž přesně tak, jako vypadaly úplně první internetové stránky vůbec. Kdo z vás si je pamatuje?

Máme pro vás výsledky udílení cen Steam Awards 2018!

Ceny Steam Awards jsou poctou nejen pro hry samotné, ale především pro jejich vývojáře. Jsou udíleny na základě hlasů samotných hráčů a udílejí se v tradičních kategoriích jako Nejlepší hra roku nebo Nejlepší VR hra roku, ale také v méně obvyklých kategoriích (S přáteli to jde lépe).

Do Pokémon Go přibudou 4 noví Pokémoni

Po příchodu Palkia do Raid Battles čekají fanoušky herních Pokémonů další nováčci. Niantic představil dávku nových příšer, které známe z TV série, Diamond a Pearl, s kterými se budeme moci potkávat ve svých mobilních telefonech. Kromě nich se můžeme těšit také na několik úplně nových a na baby Pokémony.

Film Na Hromnice o den více se po 26 letech od svého vzniku dočkal sequelu v podobě VR hry

Sony vypustilo první trailer pro svou novou hru: Groundhog Day: Like Father Like Son. Tato VR hra je sequel k filmu, který je u nás známý pod názvem Na Hromnice o den více, z roku 1993. Hra se odehrává mnoho let po filmových událostech.

První trailer k akční RPG Dragon Ball Z je na světě!

Na závěr turné Dragon Ball FighterZ World Tour zveřejnila společnost Bandai Namco pár důležitých informací o této herní sérii. Kromě oznámení nového obsahu pro bojové hry se vydavatel podělil také o první trailer pro nově připravované akční RPG. Najdete ho na konci článku.

Call Of Duty je po desáté v řadě nejprodávanějším herním produktem v USA

Významná americká agentura pro marketingový výzkum, NPD Group, oznámila, že Call of Duty se stala nejlépe prodávanou herní franšízou v USA pro rok 2018. Tento titul jí náleží již po desáté. Activision poděkovala svým věrným fanouškům a jako díky pro ně zveřejnila ty nejlepší momenty z historie Call of Duty.

Co nám prozradil nový herní trailer na Mortal Kombat 11? Není toho málo!

Od překvapujícího odhalení této novinky na Game Awards 2018 fanoušci netrpělivě vyhlíží každé nové informace. A konečně se dočkali. Světlo světa totiž spatřil nový herní trailer, ve kterém můžeme vidět nové postavy a mnoho dalšího!