Dlouho očekávaná hra Bloodstained je konečně venku!

Říká se, že démoni vylézají v noci, a to samé platí i o Miriam - zabijákovi démonů. Osobitý a proslulý Koji Igarashi, autor úspěšné hry Castlevania: Symphony of the Night, konečně vydal svou dlouho očekávanou novinku.

38-1-dlouho-ocekavana-hra-Bloodstained-je-konecne-venku


Hra Bloodstained: Ritual of the Night prodělala velkou generální opravu grafické stránky a fanouškům byla představena už na E3 2019. Přesto o ní v poslední době nebylo moc slyšet. Iga před nedávnem však zveřejnila trailer, na který se můžete podívat pod článkem. Z něj je jasné, že Ritual of the Night obdrží 13 kousků DLC obsahu. Trailer nás také provází skrze různorodé herní mechanismy, včetně bojů, doplňků, vyrábění, pózování a mnoho dalšího.

Zangetsu, hlavní hrdina Bloodstained: Curse of the Moon, který je znám především díky své kataně, je i v tomto dílu jednou ze tří hratelných postav. Retro styl spin-offu Curse of the Moon vydaného v roce 2018 je jedním z cílů. Objeví se zde navíc také Shovel Knight a snad bude i on patřit mezi další hratelné postavy.

 

38-2-dlouho-ocekavana-hra-Bloodstained-je-konecne-venku

Hra je velmi podobná Castlevanii, ale není to úplně to samé. Především jsou všechny souboje v 3D. Miriam má k dispozici celou škálu zbraní, od těch lehkých až po ty neuvěřitelně těžké. A grafika rozhodně také není k zahození. Hra Bloodstained: Ritual of the Night je dostupná pro PlayStation 4, Xbox One a PC a 25. června vyjde také verze pro Nintendo Switch.

 

Trailer ke hře Bloodstained: Ritual of the Night

 

Zdroj: https://www.gamespot.com/articles/oh-hey-the-long-awaited-bloodstained-is-finally-ou/1100-6467875/