Kill la Kill: IF míří do Evropy!

Hra byla veřejnosti představena během Anime Expo 2018. Stručný, ale zároveň velmi působivý trailer ukazuje boj hlavního hrdiny série, Ryuko Matoiho, se záporákem Satsuki Kiryuinem. Vydavatel Arc System Works a vývojářská společnost APLUS o hře dlouho mlčeli, ale nedávno byl zveřejněn příspěvek na Twitteru, z kterého je jasné, že tato 3D bojovka míří do Evropy a bude k dispozici na Nintendo Switch, PC a PlayStation 4.

35_1

Podle oficiálního twitterového účtu PQube Games, anglického vydavatele, který je zodpovědný za uvedení her jako Guilty Gear, Cat Quest a dalších, se brzy do Evropy dostane bojová hra vytvořená podle anime Kazuki Nakashima z roku 2013, a to „ke konci tohoto roku a s novým příběhem, který napsal sám původní autor.“

Na konci pnora 2018 odhalila společnost Arc System Works nové postavy, herní módy a také několik screenshotů. Hra Kill la Kill: IF will bude obsahovat souboje, ve kterých můžete hrát proti místním hráčům nebo CPU, mód, ve kterém můžete hrát online, což bude ovlivňovat vaši úroveň, souboje o nejlepší místa v tabulce. Hrát můžete také tzv. Challenge Mode, který bude obsahovat hned několik výzev (přežití, stovky nepřátel, nekonečná hra apod.) a samozřejmostí jsou také různé tréninkové módy a tutorialy.

35_2

Ve hře se objeví celkem čtyři nové postavy včetně Houka Inumuta a Nonon Jakuzure. Uvedení Kill la Kill: IF je naplánováno na někdy v tomto roce a bude k dispozici pro PC, PlayStation 4 a Nintendo Switch.

 

https://www.gamespot.com/articles/kill-la-kill-if-is-coming-to-europe/1100-6465319/