Na bitevním poli ve For Honor se objeví postava z Assassin's Creed

Není to poprvé, co dochází ke smíšní For Honor a dalšího majetku společnosti Ubisoft. Tentokrát se jedná o časově omezenou událost. „For the Creed“ běží od 20. prosince a trvat by měla alespoň do 10. ledna a obsahovat bude všechny známé znaky z Assasin‘s Creed.

22_1

Během této speciální události můžete hrát zvláštní model 4v4, jehož název zní „Assassini e Templari“ a ve kterém budete obsazovat zóny, abyste vylákali jednoho ze dvou velitelů: Ezia Auditore da Firenze nebo Cesara Borgia. Za přemožení velitele získáte 300 bodů a jakmile tým dosáhne hranice 1000 bodů a zároveň porazí protivníkův tým, vyhraje zápas.

Mapy v módu Assassini e Templari budou obsahovat prvky animu a vojáci budou vypadat stejně jako ti z AC sérií. Útoky se objeví jako Leap of Faith a animace budou podobné jako při air assassination. Některé části v tomto herním módu budou namluveny Warrenem Vidicem z Animus Project.

22_2

Můžete také získat některé speciální předměty jako třeba masku s názvem Odyssey of the Misthios z Assassin's Creed Odyssey, Haystack emote, Hidden Blade execution a nebo různé bojové oděvy, včetně oděvů Asassínů nebo Templářů a samozřejmě také zbraně. Speciální balíček věcí z For the Creed bude také k dispozici, a to za 35 000 steelů pro jednoho hrdinu.

For Honor a Assassin's Creed jsou si poměrně podobné, takže jejich promíchání dává docela smysl. U Ubisoftu se navíc nejedná o novinku, před nedávnem přišel se speicální akcí, ve které se postavy a část příběhu hry Rainbow Six propojila ve hře Ghost Recon Wildlands.

 

zdroj: https://www.gamespot.com/articles/for-honor-welcomes-assassins-creeds-ezio-to-the-ba/1100-6464054/