Těšte se na novou hru s Batmanem!

Vývojářská společnost WB Games Montreal před nedávnem vyzradila pár detailů o nové hře s Batmanem v ústřední roli. Vydala také nový teaser a po internetu k tomu koluje pár obrázků. Jak to vypadá?

52_1

Nový teaser se okamžitě začal šířit po Facebooku, Instagramu i Twitteru a na jeho základě si můžeme vytvořit o něco ucelenější obrázek. Na snímcích je také vidět erb, velmi podobný ikonografii americké vlády, s orlem umístěným na vrcholu. Teaser doprovázel slogan „Capture the Knight (Dopadněte rytíře)“.

To, co je fanouškům v teaseru odkryto, sice smysl nového sloganu příliš nevysvětluje, pár detailů se z něj ale vyčíst dá. Fanoušci dlouho spekulovali o tom, že se nová hra bude soustředit kolem Court of Owls, stínové organizace podobné Iluminátům, která přeruší přívod elektřiny do Gothamu. Erb s orlem tuto teorii dost možná vyvrací, na předčasné závěry je ale stále příliš brzy. Budeme si tedy nejspíše muset počkat na první vydání oficiálního herního traileru.

52_2

Studio WB Montreal má na svém kontě již spinoff prequel s názvem Batman: Arkham Origins. Ohlasy na tuto hru byly poměrně rozdílné, což ale mohlo zavinit i vydání ve stejné době jako hry od Rocksteady, se kterými se nemohla příliš rovnat. Poslední hra z Arkhamu byla vydána v roce 2015 a stálo za ní právě studio Rocksteady. Po této poměrně dlouhé pauze má WB Montreal možná šanci začít novou cestu herních příběhů netopýřího hrdiny.

 

 

zdroj: https://www.gamespot.com/articles/new-batman-game-teased-again-from-wb-games-montrea/1100-6472631/