Ve Star Wars Battlefront 2 se v roce 2019 možná objeví nové hrdinky

EA má možná v plánu přidat dvě hlavní postavy z Klonových válek do Star Wars: Battlefront 2. Nic zatím nebylo oficiálně potvrzeno, ale zdá se, že Ahsoka Tano a Padmé Amidala budou do hry přidány v roce 2019.

08_1

Generál Grievous, který byl do Battlefront 2 jako hratelná postava přidán 30. října, zmiňuje v jednom dialogu jak Ahsoku, tak Padmé. Z toho lze vyvodit, že DICE (společnost podílející se na vývoji této hry) má s vůdcem separatistů a těmito dvěma dámami něco v plánu. EA už nyní potvrdila, že DICE plánuje vydání dalšího obsahu pro Battlefront 2 na konec roku 2018. A generální ředitel společnosti EA, Andrew Wilson, oznámil, že Battlefront 2 bude získávat nový obsah i v průběhu příštího roku.

V nedávném příspěvku EA odhalila proces tvorby nových postav pro Star Wars: Battlefront 2, který okomentovala tím, že každý hrdina musí čelit padouchovi, a naopak. Proto byli do hry přidáni Generál Grievous a Hrabě Dooku, odvěcí rivalové dalších dvou postav – Obi-Wan Kenobiho a Anakina Skywalkera. Pokud se tedy ve hře objeví Ahsoka a Padmé, pravděpodobně se dočkáme také dvou nových padouchů.

08_2

Matthew Wood, James Arnold Taylor, Corey Burton a Matt Lanter, to jsou dabéři hlavních postav animované série Hvězdné války: Klonové války. Ti se vrací, aby opět propůjčili své hlasy Generálu Grievousovi, Obi-Wan Kenobimu, Hrabě Dooku a Anakinu Skywalkerovi, a to v Battlefront 2. Ahsoka and Padmé patří mezi důležité postavy v tomto seriálu, a tak je možné, že se na hře budou podílet také Ashley Eckstein a Catherine Taber, které je dabují.

Star Wars: Battlefront 2 je dostupné pro Xbox One, PS4 a PC.

 

zdroj: https://www.gamespot.com/articles/star-wars-battlefront-2-may-be-getting-new-female-/1100-6462915/