2K Games oznámilo vydání Borderlands 2 pro PlayStation VR

Uplynuly už skoro 4 roky od doby, co se herní svět dočkal zcela nové hry ze série Borderlands. Delší dobu už se sice mluví o třetím dílu, ale vývojáři – 2K a Gearbox – se rozhodli vytasit s něčím úplně jiným.

14_1

2K Games před nedávnem zveřejnili informaci, že na konci roku 2018 se chystají vydat novou verzi Borderlands 2, a to pro PlayStation VR. A to v plné verzi hry tak, jak ji všichni znají, takže se ve všemi těmi šílenými zbraněmi, super zábavnými akcemi a bláznivými postavami.

Ze zveřejněného traileru je zcela jasné, že je na co se těšit. Postavíte se tváří v tvář těm nejobávanějším banditům, stanete se lovcem pokladů ozbrojeným 87 baziliony zbraní, budete závodit napříč Pandorou v ukradených kárách...

14_2

Verze Borderlands 2 pro PlayStation VR nebude mít bohužel možnost hraní ve 4členných týmech. Takové omezení je nutné vzhledem k technologické náročnosti celého projektu. Postav, za které bude možné hrát, bude postupem času ale přibývat, stejně jako dalších schopností a jiných doplňků.

Tahle verze hry ale zase bude mít jednu vymoženost navíc - “BAMF (BadAss Mega Fun) Time”. Půjde o možnost zpomalení času ve hře, aby bylo možné vychutnat si epické souboje ve zpomaleném módu. Také souboje ve vozidlech budou díky prvku VR o dost zábavnější.

 

První exkluzivní verze Borderlands 2 pro PlayStation VR by měla vyjít 14. prosince 2018.

 

zdroj: https://www.gamezone.com/news/2k-games-announces-borderlands-2-for-playstation-vr/