Do oblíbené mobilní hry Pokemon Go přibudou nové doplňky

Před nedávnem se na webu věnovanému mobilní hře Pokemon Go objevil příspěvek odkrývající několik detailů o plánovaných doplňcích – Lucky Friends a pózy avatarů.

36-1-novinky-v-Pokemon-Go

Lucky Friends je novým typem přátelství, kterého lze dosáhnout jednou denně, pokud se hráči stanou Best Friends. Podobně jako u Lucky Pokemon máte šanci, že se se svým Best Friend stanete Lucky Friends při různých interakcích jako výměna Pokémonů, otevírání dárků, vyzývání k Trainer battles nebo bojování v Raids.

Jakmile se stanete Lucky Friends, oběma se objeví notifikace informující o novém stavu a v příští výměně máte oba zaručeno, že získáte Lucky Pokemon. Po dokončení výměny se ale váš status opět vrátí k Best Friends. Podle informací od Niantic máte šanci stát se opět Lucky Friends následující den, a to pomocí několika metod.

 36-2-novinky-v-Pokemon-Go

Niantic také představil několik póz avatarů. Ty mohou být zakoupeny v herním obchodě za 500 Coins za kus a umožňují vám upravit pózu svého trenéra. Tato póza bude přidána do vašeho profilu, seznamu přátel a objeví se všude tam, kde váš avatar.

 

Zdroj: https://www.gamespot.com/articles/pokemon-go-adding-new-lucky-friends-and-avatar-pos/1100-6466135/