Překvapení! Football Manager 2019 je nyní dostupný na Nintendo Switch

O dostupnosti hry Football Manager 2019 pro Nintendo Switch se zmínil její vydavatel, vývojářská firma Sega. Fotbaloví fanoušci z celého světa – kromě USA – už si tuhle manažerskou hru mohou nějakou dobu vychutnávat na svém Switchi. Američtí fanoušci si musí ještě chvilinku počkat – americká verze bude vydána 6. prosince 2018.

13_1

Oficiální termín vydání verze pro Switch Sega nikdy neuvedla, a tak bylo její náhlé oznámení o její dostupnosti celkem velkým překvapením pro všechny. Verze je podobná té pro iPad. Jsou v ní všechna vylepšení, které letos získala PC verze hry, ale celkově je trochu zúžená a zjednodušená, aby se dala bezproblémově hrát i na přenosné konzoli od Nintenda.

Football Manager 2019 má přepracovaný systém tréninku, hráči mají více možností, jak kontrolovat, co dělají jejich fotbalisti během týdne. Byly přidány nové taktiky a herní styly, díky čemuž je možné, aby tým Macclesfield Town hrál stejně jako Barcelona. Nebo, což je více pravděpodobné, aby Barcelona hrála jako Macclesfield Town. Poprvé za celou dobu jsou v nejnovějším díle zahrnuty také týmy z první i druhé Bundesligy.

13_2

Podle některých kritiků není hra úplně ideální pro nováčky, vzhledem k její náročnosti. Ale pro herní veterány a nebo pro ty, kteří jsou ochotni se neustále učit novým věcem, je téměř dokonalá. Letošní verze hry nabízí hráčům daleko větší volnost a s ní ruku v ruce kráčející zábavnost.

zdroj: https://www.gamespot.com/g00/articles/surprise-football-manager-2019-is-out-now-on-ninte/1100-6463471/?i10c.encReferrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmN6Lw%3d%3d&i10c.ua=1&i10c.dv=14