Do Pokémon Go přibudou 4 noví Pokémoni

Po příchodu Palkia do Raid Battles čekají fanoušky herních Pokémonů další nováčci. Niantic představil dávku nových příšer, které známe z TV série, Diamond a Pearl, s kterými se budeme moci potkávat ve svých mobilních telefonech. Kromě nich se můžeme těšit také na několik úplně nových a na baby Pokémony.

32_1​_

Pokud vlastníte Sinnoh Stone, můžete nyní evolvovat Pokémony Lickitung, Tangela, Aipom a Yanmu do jejich vlastních evolučních stádií: Lickilicky, Tangrowth, Ambipom a Yanmega. Dodatečně může být Kirlia evolvován na psychického/bojového Galladea, zatímco Snorunt může být evolvována na Froslass.

Mnoho nových příšerek naleznete také ve volné přírodě. Nyní máte možnost narazit na Combee, Glameow, Shieldona nebo Cranidose. Happiny, Mime Jr. a Bonsly jsou dětské formy Chanseyho, Mr. Mime a Sudowoodo, které se vám můžou nyní vylíhnout z některých vajec.

32_2

Niantic kromě nových Pokémonů provedl i další změny v Raid Battles. Jak sám vývojář uvedl na oficiálních stránkách, Raid bossové mají nyní více HP „které jim bude kompenzovat škody z útoků jiných Pokémonů“. Niantic také změnil některé pohyby v Trainer Battles a někteří Pokémoni jsou nyní schopni naučit se nové útoky.

Výše zmíněný Pokémon Palkia se objeví v Raid Battles do 28. února. Mezitím je na sobotu 16. února naplánován příští Pokemon Go Community Day a Pokémonem pro tento měsíc je Swinub.

 

 

zdroj: https://www.gamespot.com/articles/pokemon-go-adds-more-gen-4-pokemon-makes-big-battl/1100-6464732/