V Monster Hunter World se objeví nová postava – Zaklínač Geralt!

Capcom nám dovolil náhlednout trochu za oponu a podívat se, jaký nový obsah čeká jeho RPG hit, Monster Hunter World. Kromě masivní expanze Iceborne oznámil vydavatel také novou spolupráci, která bude zahrnovat Geralta z Rivie ze Zaklínače 3: Wild Hunt. Toho se dočkáme už začátkem příštího roku.

18_1

Známý a proslulý Zaklínač se v Novém světě ocitne po průchodu portálem. Hráči se budou nejdříve muset poprat s jeho typickým bojovým stylem, aby si mohli užít všechny nové úkoly, které na tuto postavu čekají. Mělo by jít o jedinečnou herní zkušenost nabízející zkombinování obou poměrně odlišných her.

Podrobnější detaily o této spolupráci zatím zveřejněny nebyly, Capcom ale oznámil, že fanoušky bude průběžně informovat. Zaklínač by měl být součástí free updatu, kterého by se měly PS4 a Xbox One dočkat někdy z kraje roku 2019, update pro PC bude následovat o něco později. Už nyní se ale můžete podívat na první herní trailer z Monster Hunter World s Geraltem v hlavní roli.

18_2

Do doby, než se Zaklínače dočkáme, Capcom přivede zpět Kulve Taroth Siege, a to někdy kolem 20. prosince. Tento quest bude zahrnovat speciální příšery s možností získat silné odměny. Vydavatel také oznámil, že v lednu bude oslavovat první výročí hry uvedením nových questů, při jejichž plnění budou moci hráči získat hodnotné speciální vybavení.

 

zdroj: https://www.gamespot.com/articles/the-witchers-geralt-is-coming-to-monster-hunter-wo/1100-6463796/