Nový rande simulátor od někoho, od koho byste to fakt nečekali!

Mysleli jste si, že největším letošním překvapením je oznámení o Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise? Tak to pro vás máme možná ještě větší bombu! Na herní trh se totiž brzy dostane hra s názvem I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin' Good Dating Simulator. A jejím tvůrcem není nikdo jiný než slavný fastfoodový řetězec KFC!

41_1

„Stejní lidé, kteří pro vás připravují kuřecí kyblíky, vám nyní přináší světově první dating simulátor s Colonelem Sandersem.“ Tak takhle je tento bizarní produkt popsán na Streamu. Ocitnete se v kůži postavy, která studuje na kuchaře, a pokusíte se zlákat na rande svého spolužáka, mladého Colonela Sanderse.

Stanete se novým obchodním partnerem tohoto KFC magnáta? Nebo možná něco víc intimnějšího? „Během svého dobrodružství budete čelit zásadním život měnícím rozhodnutím, které ovlivní vaše šanci na přátelství či lásku. Ale pozor! Vaše volby budou mít skutečné dopady na pocity skutečných animovaných postav.“

41_2

I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin' Good Dating Simulator slibuje devět postav, které si skutečně zamilujete, tajný konec, tajné recepty, souboje kuchařů, bojové souboje, 11 bylinek a koření, Colonela Sanderse s možností pozvat ho na rande a mnohem, mnohem více. Pokud je tahle dialogová hra alespoň stejně zábavná jako její popisek, pak nás nejspíš čeká moře neuvěřitelné zábavy. Animace a celkový vzhled hry, aspoň podle toho, co je vidět v traileru, vypadá také docela rozkošně. A navíc se tam objeví i pes.

Přesné datum vydání hry zatím není stanoveno, ale KFC (je tohle opravdu možné???) slibuje, že to bude brzy.

 

Zdroj: https://www.gamespot.com/articles/kfc-is-making-a-colonel-sanders-dating-sim-game/1100-6469740/