From Software pracuje na dvou neočekávaných hrách

Prezident společnosti From Software, Hidetaka Miyazaki, odhalil, že ve vývoji jsou dvě hry, o kterých nikdo neměl ani tušení. Zda půjde o sequely k existujícím sériím, nebo o zcela nové kousky, zatím odhaleno nebylo.

24_1

Miyazaki o nových hrách promluvil ve svém rozhovoru pro server 4Gamer.net. Neřekl ale nic konkrétního, pouze nastínil, že se pracuje na dvou věcech a že vývojáři potřebují ještě trochu času. Jakmile novinky dostanou přesnější podobu, From Software poskytne více informací.

Svůj vydavatelský plán zveřejnila společnost už v roce 2016. V něm jsou mimo jiné uvedeny hry Déraciné, která vyšla 6. listopadu 2018, a Sekiro: Shadows Die Twice, které se fanoušci dočkají 22. března 2019.

24_2

Sekiro je dlouho očekávaná hra, zejména pro své nastavení a rychlou mechaniku. Hra za sebou nechala středověké hrady z Dark Souls III a viktoriánské katakomby z Bloodborne a jako prostředí si zvolila steampunkové feudální Japonsko. Boje jsou daleko rychlejší než ty z herní série Soulsborne. Podle toho, co je o chystaných novinkách zatím známo, to vypadá, že délkou a rozsahem se budou blížit spíše Sekiro než Déraciné.

Miyazaki dodal, že remastery Dark Souls Remastered a Metal Wolf Chaos XD v původním plánu zahrnuty nebyly. Přesto je ale jisté, že žádná z novinek nebude jedním z remasterů, mělo by se jednat o zcela nové tituly.

 

zdroj: https://www.gamespot.com/articles/from-software-is-developing-two-unannounced-games/1100-6464114/