Respawn má v plánu na konci roku 2019 vydat hned několik her

Společnost EA oznámila, že Respawn (vývojář velmi kritizované střílečky Titanfall 2) má na konec roku 2019 naplánováno uvedení hned několika her. Ani EA, ani Respawn ale doteď nepotvrdili, které to vlastně budou.

06_1

Generální ředitel společnosti EA Andrew Wilson připustil, že se pracuje na více projektech. Jedním z nich jsou také nové hry od Respawn, jejichž vypuštění se chystá na konec příštího roku. Podle dostupných informací se momentálně v dílně Respawn pracuje na třech titulech: na novém dílu Star Wars (Jedi Fallen Order), na dalším dílu herní série Titanfall a na zatím nepojmenované hře pro VR sety.

Nic moc se o žádné z výše uvedených her zatím neví. Podle vedení Respawn, konkrétně CEO Vince Zampelly, je vydání nového dílu Star Wars naplánováno právě na konec roku 2019. Je ale otázkou, zda další z uvedených her bude nový díl Titanfall nebo neznámá VR hra – nebo obě dvě.

06_2

Zampella se ale už kdysi vyjádřil, že Titanfall 2 by se daleko lépe prodával, kdyby se jeho vydání lépe načasovalo. Titanfall 2 byl vydán v říjnu roku 2016, téměř ve stejné době jako Battlefield 1 a Call of Duty: Infinite Warfare. Vzhledem k tomu se tedy nezdá moc pravděpodobné, že by chtěli stejnou chybu opakovat znovu a nový Titanfall bude pravděpodobně vydán spíš začátkem než koncem roku.

Zampella také prozradil pár detailů o Star Wars: Jedi Fallen Order. Hra se bude odehrávat v temnějším období mezi Pomstou Sithů a Novou nadějí. Hlavním hrdinou bude mladý padavan, který přežil krveprolití (Rozkaz 66). A Zampella také hráčům slíbil, že budou moci používat světelné meče.

 

zdroj: https://www.gamespot.com/articles/respawn-has-multiple-games-scheduled-for-release-b/1100-6462888/