Co nám prozradil nový herní trailer na Mortal Kombat 11? Není toho málo!

Od překvapujícího odhalení této novinky na Game Awards 2018 fanoušci netrpělivě vyhlíží každé nové informace. A konečně se dočkali. Světlo světa totiž spatřil nový herní trailer, ve kterém můžeme vidět nové postavy a mnoho dalšího!

28_1

Ve videu, které najdete níže, můžete vidět mnoho veteránů z této světově známé série. Kromě Raidena a Scorpiona se představí také Liu Kang, Baraka, Sub-Zero, Sonya a Skarlet, která je známá z Mortal Kombat 9. V traileru se také mihne Geras, nová postava se schopností ovládat písek a čas. A jak je u Mortal Kombat zvykem, vidět můžeme také mnoho děsivých bojů a jejich hrůzných zakončení.

Vývojářská společnost NetherRealm stojící za projektem potvrdila, že ve hře budou k dispozici různorodé typy bojovníků. Hráči si je budou moci upravit podle svého a měnit části jejich oděvů a další. Změna oblečení byla jen logickým důsledkem Injustice 2. A z prvních ukázek vypuštěných ven během Game Awards 2018 bylo jasné, že se v Mortal Kombat 11 objeví „klasiky“, protože jsme mohli vidět souboj Raidena proti dvěma Scorpionům. Podle fanoušků může jít o vrácení časem nebo mísení více herních vesmírů.

28_2

Mortal Kombat 11 vyjde 23. dubna pro PS4, Xbox One, PC a Nintendo Switch. Beta verze je plánována na březen a spuštěna bude na PS4 a Xbox One. Hráči, kteří si hru zarezervují předem, získají navíc bonusového bojovníka: Shao Kahna.

Mortal Kombat 11: trailer

(zdroj videa: https://www.youtube.com/watch?v=mWytXS73aFI)

 

Zdroj: https://www.gamespot.com/articles/mortal-kombat-11-gameplay-trailer-reveals-first-ne/1100-6464464/