Mrkněte na prémiový trailer ke hře Yakuza: Like a Dragon!

Na Tokyo Game Show, která probíhala od 12. do 15. září se herní fanoušci dočkali mnohých překvapení. Jedním z nich byl i herní trailer k novince, která by se měla brzy dostat na PlayStation 4.

42_1

Nový trailer ke hře Yakuza 7, oficiálním názvem Yakuza: Like a Dragon, měl premiéru teprve před nedávnem. Trailer je sice v japonštině, ale diváci si mohou zapnout alespoň anglické titulky. Díky tomu se z něj dá vyvodit mnoho o příběhu i o celkovém nastavení.

„Jedno dobrodružství končí, jiné začíná. Yakuza: Like a Dragon je úplně nový příběh ve zcela novém městě, s novými postavami a kompletně vylepšeným systémem bojů“. To je jedna z vět oficiálního oznámení. „To je jen třešnička na dortu ke všemu, co už na Yakuze milujete. Na západě již v roce 2020!“

42_2

Děj 6. Yakuzy se vypořádal s předchozím hrdinou, Kazumou Kiryu a v Yakuza: Like a Dragon se objeví Ichiban Kasuga. Sega vzdává novým bojovým systémem hold Dragon Questu – sám nový hrdina je jeho velkým fanouškem. Yakuza 7 bude obsahovat také řadu miniher, včetně motokár, hracích automatů a nudných bijáků.

Hra Yakuza: Like a Dragon! by se měla během ledna objevit v Japonsku a v průběhu roku 2020 také v západních zemích. Vy se ale už nyní můžete podívat na tolik komentovaný trailer:

 

Zdroj: https://www.gamespot.com/articles/new-yakuza-like-a-dragon-trailer-premieres-at-toky/1100-6469796/