Captain Marvel vzdá hold své éře retro webem!

Deadpool je známý svým meta-humorem a vypadá to, že v marvelovském světě není jediný, kdo si ze sebe umí udělat pořádnou srandu. Web k novému filmu Captain Marvel vypadá totiž přesně tak, jako vypadaly úplně první internetové stránky vůbec. Kdo z vás si je pamatuje?

34_1

Web sloužící k propagaci nového filmu z marelovského vesmíru má úplně všechno! Pozadí s hvězdičkami, animované gify, nadpisy v Comic Sans a duhových barvách, text v šílené zeleno-červené kombinaci, který lze sotva přečíst. A nesmí samozřejmě chybět Návštěvní kniha.

Nad webovkami jistě uroní nostalgickou slzu všichni ti, kteří si trapné počátky internetu pamatují. A pro všechny mladé, kteří nevěří svým očím: ano, přesně takhle to kdysi vypadalo. Nenechte se ale zmást všemi těmi stupiditkami okolo, web je plně funkční. Najdete na něm filmový trailer, informace o příběhu a postavách, včetně Captain Marvel nebo Kree, odkazy na prodej lístků.

34_2

Návrat do devadesátek má své opodstatnění. Podle všeho se totiž postava Captain Marvel objeví v nejnovějších Avengerech. Diváky by mohlo napadnout, proč se v nich neobjevila mnohem dříve a nepomohla oblíbeným hrdinům odvracet nemalé hrozby. Film Captain Marvel, který se odehrává v 90. letech, by mohl přinést odpovědi.

Letos se dočkáme celkem dvou blockbusterů, které nás vezmou do minulosti. Prvním z nich je právě Captain Marvel, jehož premiéra je ohlášena na 8. března 2019. O necelé dva měsíce později, přesněji 26. dubna, dorazí do kin druhý a názvem Avengers: Endgame.

 

 

zdroj: https://www.gamespot.com/articles/captain-marvel-celebrates-its-era-with-retro-websi/1100-6464918/