V novém Hitmanovi můžete zabít filmovou legendu Seana Beana

Společnost Warner Bros. Interactive zveřejnila nový herní trailer k Hitmanovi 2. Ačkoliv se video zaměřuje především na hlavní dějovou linku, můžeme v něm zahlédnout velmi známou tvář. Na rozdíl od filmového světa zde ale ikonu Seana Beana nebude nejspíš tak jednoduché zabít.

04_1

Sean Bean už je dost známý tím, že umře poměrně záhy poté, co se vůbec objeví. Vzpomeňme například jeho roli Aleca Trevelyana v Jamesi Bondovi, Boromira v Pánovi prstenů či lorda Starka v seriálu Hra o trůny. Toho si jsou vědomi o vývojáři Hitmana, a tak požádali hráče, zda by v této tradici nemohli pokračovat i v herním světě.

Sean Bean v Hitmanovi 2 ztvární postavu Marka Faba, bývalého agenta britské MI5, z kterého se stal nájemný vrah. Je znám jako „The Undying“, tedy „Ten, který neumírá“. A svým způsobem je to pravda, protože Mark Fab je prvním Elusive Target, tedy speciálním cílem, na jehož zabití má Hitman jen jeden jediný pokus. Pokud Faba napoprvé nezabijete, další možnost se vám nenaskytne.

04_2 

Sám Sean Bean je ze své role opravdu nadšený. Tisku vyjádřil potěšení, že si může zahrát v tak známé hře, a sám se těší na všechna dobrodružství. Vývojáři toto nadšení také sdílejí. Speciální cíle jsou jednou z mnoha věcí, které hráče na Hitmanovi baví. A je opravdu skvělé, že ten první bude mít tvář světoznámé herecké legendy. Sean Bean jako první Elusive Target je ale jen jednou z mnoha novinek, které v Hitmanovi 2 čekají.

Nový Hitman by se měl objevit už letos v listopadu a bude určen pro PlayStation 4, Xbox One a PC. Už nyní si lze hru předobjednat na jejích oficiálních stránkách a zahrát si speciální mód Sniper Assassin.

 

 

Zdroj: https://www.gamezone.com/news/assassinate-movie-legend-sean-bean-in-hitman-2/