Těšte se - Destiny 2 čeká spousta nového obsahu!

Od té doby, co byla v září vydána hra Destiny 2 Forsaken, jsme se každý týden mohli těšit z nového obsahu. Vypadá to, že se brzy můžeme těšit na vypuštění Black Armory, první části exkluzivního (placeného) setu. Ten by měl být kompletně vydán někdy do srpna příštího roku (2019).

15_1 

Bungie se snaží být co nejvíce transparentní, co se týče vydávaného obsahu. Fanoušci tak většinou vědí dlouho dopředu, co mohou očekávat. Proto vydali dva kalendáře – krátkodobý a dlouhodobý. Pro ty, kteří vlastní Annual Pass, budou nové části Black Armory odemykány v průběhu tohoto prosince.

Dočkáme se také nových exotických questů. První z nich, The Draw, bude hráčům k dispozici okolo 29. ledna 2019. Je to první z mnoha zajímavých doplňků, které mají v průběhu příštího roku přijít. 11. prosince bude v nabídce také speciální vánoční událost, kterou bude 5. února následovat speciální událost valentýnská.

15_2

Při pohledu do dlouhodobého kalendáře je jasné, že do příštího srpna nás toho čeká ještě hodně. Jmenovat můžeme např. dodatečné zvýšení maximální úrovně Power, Xur odměny, nové aktivity určené až pro 6 hráčů, nové raidy a mnoho, mnoho dalšího. Plán se sice může změnit, ale vypadá to, že hráči Destiny 2 budou mít příští rok spoustu možností, jak se zabavit.