První trailer k akční RPG Dragon Ball Z je na světě!

Na závěr turné Dragon Ball FighterZ World Tour zveřejnila společnost Bandai Namco pár důležitých informací o této herní sérii. Kromě oznámení nového obsahu pro bojové hry se vydavatel podělil také o první trailer pro nově připravované akční RPG. Najdete ho na konci článku.

30_1

Trailer toho sice o hře samotné moc neříká, je z něj ale jasné, že nová hra bude vyprávět příběh Dragon Ball Z. Video oživuje některé ikonické momenty ze série jako je Gokuova první přeměna v Super Saiyana během jeho boje s Friezou. Vidíme ho také procházet se po důvěrně známých místech, včetně Capsule Corp nebo Kame House.

„Skuteční bojovníci jsou součástí nekonečného hledání ultimátního boje,“ říká v traileru vypravěč. „Toto je příběh záhadných Dragon Balls. Příběh o odhodlání, zoufalství a naději. Toto je příběh Goku, toho, jenž zvou Kakarot.“

30_2

Vývojářská společnost Bandai Namco stále neoznámila, jaký bude mít nová akční RPG Dragon Ball název. Stejně tak je doteď neznámé datum vydání, ale je zcela jasné, že se hra objeví někdy v průběhu roku 2019 a že bude vydána pro PS4, Xbox One a PC (přes Steam).

Co se týče dalších novinek ohledně Dragon Ball, do hry Dragon Ball FighterZ přibude postupně 6 nových DLC postav. Již někdy tento týden by se měl objevit Jiren, jehož příchod byl už dříve oznámen. 31. ledna by nás měla svou přítomností potěšit Videl. Super Saiyan Blue Gogeta a Broly z nového filmu Dragon Ball Super by ji měli „brzy“ následovat. Zbylí dva bojovníci nebyli doteď odhaleni.

Dragon Ball Action RPG: trailer

zdroj: https://www.gamespot.com/g00/articles/first-dragon-ball-z-action-rpg-trailer-revealed/1100-6464615/?i10c.ua=1&i10c.encReferrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ2FtZXNwb3QuY29tL25ld3Mv&i10c.dv=19