HAZE (PS3)

Bazar Krabicová verze
Neohodnoceno
79 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh se odehrává v roce 2048, ve světě, kde vlády najímají vojenské síly do soukromých vojenských společností (PMC – Private Military Corporations). Hráč se ocitne v roli nově naverbovaného vojáka, který hledá naplnění a vzrušení při boji za dobrou věc.

Mantel Global Industries je lídrem mezi PMC a nabízí arzenál technicky nejvyspělejších vozidel, smrtících zbraní a navíc výkon svých vojáků zvyšuje biomedikální podporou zvanou Nektar. Výsledkem je, že se vojáci společnosti Mantel stávají nejobávanějším soupeřem pro teroristy, diktátory a společnosti politických nepřátel.

Váš boj začíná ve válkou zničené zemi, kde jste byl nasazen do boje proti nepřátelské povstalecké frakci Promise Hand. Na první pohled je vše skvělé, ale věci začínají rychle vypadat trochu jinak…

  • Hra byla vytvořena vývojáři kritiky uznávané TimeSplitter série, vydavatelů her Far Cry a Ghost Recon Advanced Warfighter. Společnosti Free Radical a Ubisoft měli již několik příležitostí ověřit si jejich schopnost vytvořit novátorské, platformu definující, FPS tituly.
  • Staňte se vojákem společnosti Mantel a nelítostně likvidujte partyzány Promise Hand s nejrozvinutější výbavou, nejrychlejšími vozy, nejsmrtonosnějšími zbraněmi - a s Nektarem, nejmocnější zbraní Mantelu.
  • Zvyšte své bojové schopnosti požitím Nektaru, který vojáky posiluje v bojových schopnostech jako jsou Nektar soustředění, Nektar předvídání, Nektar vnímání a rvaní se. Používáním těchto schopností jsou vojáci schopni předem odhalit a vyhnout se bezprostřednímu nebezpečí, stejně jako dobře nasměrovat útok v uzavřeném prostoru.
  • Vyzrálý a přesvědčivý příběh. Ostré střílečky a pevně ucelený příběh ze hry Haze vytváří zážitek, který hráče pohltí.
  • Nejnovější multiplayer módy. Rozžhavte svou konzoli v online bojích a vyberte si z několika online módů, mezi nimiž nechybí divoké akce pro 4 hráče.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: