FIFA 09 (XBOX 360)

Bazar Krabicová verze
Neohodnoceno
49 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Ve FIFA 09 vstupte na hřiště a zahrajte si profesionální fotbal zcela podle sebe. Nechte se unést nejautentičtější fotbalovou simulací, jakou kdy EA SPORTS™ představila – splňte si svůj sen stát se profesionálním hráčem a upravte si hru tak, aby seděla vašemu stylu a dovednostem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve FIFA 09 vstupte na hřiště a zahrajte si profesionální fotbal zcela podle sebe. Nechte se unést nejautentičtější fotbalovou simulací, jakou kdy EA SPORTS™ představila – splňte si svůj sen stát se profesionálním hráčem a upravte si hru tak, aby seděla vašemu stylu a dovednostem.

FIFA 09, kterou pohání fotbalový engine EA SPORTS třetí generace, obsahuje více než 250 dodatků a vylepšení herního jádra. Díky tomu může produkovat dosud nejlépe reagující, nejinteligentnější a nejrealističtější akci v dějinách této herní série. Bavte se obcházením obránců s lépe ovladatelným vedením a ovládáním míče, precizními střelami bez přípravy s vylepšeným mechanismem a nádherně načasovanými přihrávkami, s nimiž pošlete míč přesně tam, kam chcete. Nová pohybová fyzika hráčů kalkuluje s rychlostí a váhou hráče a podle toho určí vše od délky skluzu a razance hlavičky až po intenzitu srážky hráčů a výšku hráčova výskoku. Fotbalisté nyní reagují v závislosti na svých fyzických parametrech, přičemž v osobních soubojích o míč a nejlepší pozici pro hlavičkování dominují ti robustnější a silnější.

FIFA 09 disponuje novou funkcí Vlastní týmová taktika, která je vaší sadou nástrojů v roli trenéra prvního týmu. Vůbec poprvé máte možnost sáhnout dovnitř herního enginu, upravit si vlastnosti poziční hry a podpůrné hry vašich spoluhráčů a přesně rozhodnout o tom, jak váš tým bude reagovat na různé situace. Nyní jste tedy hráčem, trenérem i manažerem! Ve vaší kompetenci jsou také úpravy a tvorba vlastních taktických variant, takže hráči, ovládaní počítačem, a váš tým reagují tak, jako ve skutečnosti, resp. tak, jak si myslíte, že by měli. Své taktiky si můžete ukládat a poté změnit strategii s cílem využít slabiny soupeře, to vše v průběhu hry.

  • Nyní vám již nic nebrání v uskutečnění snu stát se profesionálním fotbalistou! Oblíbený mód Be A Pro byl nyní rozšířen o variantu hraní kariéry a možnost hrát v jednom týmu až s 10 přáteli, všemi na pevných herních pozicích. V Be A Pro: Sezóna si vyberete nebo vytvoříte profesionálního hráče a začnete rozvíjet jeho dovednosti na vybrané pozici v poli s nejvyšším cílem stát se národní fotbalovou legendou. Mód Be A Pro: Online tým 10 na 10 ve FIFA 09 změní způsob online hraní sportovních titulů. Umožňuje totiž hraní až 20 hráčů současně v jediné hře na pevně daných pozicích hráčů. Nestačí již myslet individuálně, ale v rámci celého týmu.
  • Zažijte zblízka atmosféru profesionálního fotbalu v oblíbeném módu Be A Pro, který byl nyní rozšířen ve variantě Be A Pro: Sezóna, v níž si můžete vybrat nebo vytvořit profesionálního hráče, a poté vylepšovat jeho schopnosti v jedné z pozic na hřišti s hlavním cílem stát se národním hrdinou.

FIFA 09 přináší novou úroveň autenticity. Zážitek ze zápasu je nyní díky rozhodčímu a jeho asistentům na hřišti téměř reálný. Diváci, stadióny, mezi nimi i 15 nových, a komentář byly detailně přizpůsobeny každému regionu.