Warriors Orochi (XBOX 360)

Bazar Krabicová verze
Neohodnoceno
249 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Warriors Orochi 3 přivádí na jedno bojiště oblíbené hrdiny sérií Dynasty Warriors a Samurai Warriors ve zbrusu novém příběhu, ve kterém se vůbec poprvé objevují i postavy z her Ninja Gaiden, Warriors: Legends of Troy, Bladestorm, Trinity: Souls of Zill O’ll a Dead or Alive.

Několik let po bitvě proti Orochimu, dračímu králi, hrdinové období tří království a období válčících států usilují o ovládnutí nového vesmíru, do kterého byli vrženi, když v tom se objeví nové nebezpečí. Hrozivé, obrovské monstrum, připomínající saň s osmi hlavami, zahalí stínem celou zemi a přemůže většinu statečných válečníků. Ti, kteří přežijí, cestují za pomoci tajemné bojovnice jménem Kaguya zpět časem, aby zachránili padlé hrdiny, utvořili nová spojenectví a shromáždili mocné zbraně pro armádu, která by mohla strašlivou hydru porazit. A skrze časový vír jsou do tohoto vesmíru vtaženi i další spojenci, kteří jim v bitvě pomohou…

  • Největší titul v dosavadní historii série Warriors: Warriors Orochi 3 obsahuje 120 hratelných postav!
  • Zbrusu nový systém pout: Warriors Orochi 3 představuje nový systém pout, díky němuž lze posilovat pouta mezi jednotlivými postavami vzájemnou interakcí na hostinách, bojováním bok po boku, zachraňováním ohrožených spojenců a přijímáním dalších misí. Pouta ovlivňují příběh a odemykají speciální útoky a nová prostředí.
  • Možnosti úprav a sdílení online: Hráči mohou upravovat existující scénáře a poté je sdílet online, aby si je mohli užít i ostatní. Kromě toho mohou také hodnotit scénáře ostatních hráčů. Pomocí stavebních prvků bojišť získaných v příběhovém režimu je možné vytvářet unikátní bojiště.
  • Nové herní mechanismy: Mechanismus tříčlenných týmů umožňuje hráčům používat naráz tři různé postavy a provádět s nimi smrtící speciální útoky. Warriors Orochi 3 nabízí rovněž kooperaci dvou hráčů na rozdělené obrazovce, příběhový režim pro dva hráče online a volný režim. Přiberte si partnera nebo odpovězte na volání jiného hráče.
  • Zbrusu nové akce: „Dash Chain“, „Counterattack“, „Support Attack“, „Switch Combo“ nebo „True Triple Attack“.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: